INTENCJE MSZALNE 15 – 30 VII 2017

 

Sobota

15 VII 2017

18.30

1. Za + Juliana Jankowiaka (27 roczn.) i zm. z rodz.

2. Za + Irenę Skarupską

3. Za + Czesławę Mikołajczak

4. Za + Henryka Rejmana

Niedziela

16 VII 2017

7.30

Za + Mariana Gromadę i zm. z rodz.

9.00

Za + Mieczysława Sznurę (w rocznicę śmierci) i zmarłych z rodziny Sznurów i Grząślewiczów

10.30

1. Za + Czesława, Kazimierę, Przemysława Tórz i zmarłych z rodziny

2. Za + Małgorzatę Dębowską (25 roczn.)

12.00

Za + Urszulę Stelczyk (2 roczn.)

20.30

W intencji Parafian

Poniedziałek

17 VII 2017

7.00

1. Za + Tadeusza Deskę (6 roczn.)

2. W intencji Panu Bogu wiadomej

Wtorek

18 VII 2017

18.30

1. Za + Weronikę i Franciszka Kaczmarek

2. Za + Rozalię Zdeb

3. Za + Bartosza Skotarczyka

Środa

19 VII 2017

7.00

1. Za + Janusza Bandosza 

2. Za + Emilię Szczepaniak

Czwartek

20 VII 2017

18.30

1. Za zmarłych z rocznych wymienianek

2. O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców os. Jagiellońskiego 29 i 30

3. W intencji Panu Bogu wiadomej

Piątek

21 VII 2017

7.00

1. Za + Alfonsa Norkiewicza

2. W intencji Panu Bogu wiadomej

Sobota

22 VII 2017

18.30

1. Za + Urszulę Sznurę (1 roczn. śm.) i zm. z rodziny Sznurów oraz Grząślewiczów

2. Za + Janusza Bandosza

Niedziela

23 VII 2017

7.30

Za + Jerzego Piaseckiego i zm. z rodziny

9.00

Za + Agnieszkę, Stanisława, Józefa Budaszów i zm. z rodz.

10.30

Za + Annę, Czesława, Karola Prymasów i zm. z rodz. Prymasów

12.00

1. W intencji Parafian – CHRZTY

2. Za + Urszulę Sznurę

20.30

Za + Macieja Kubale (10 roczn.)

Poniedziałek

24 VII 2017

7.00

Za + Władysława Strugałę (15 roczn.)

Wtorek

25 VII 2017

18.30

Rez.

Środa

26 VII 2017

7.00

Za + Annę Chmiel (25 roczn.)

Czwartek

27 VII 2017

18.30

Za + Helenę Franke, Jacka Koczorowskiego

Piątek

28 VII 2017

7.00

Za + Agnieszkę Mańczak (w rocznicę śmierci) i zm. z rodz. Kolasińskich

Sobota

29 VII 2017

16.00

Ślub: Małgorzata - Stefan

17.00

Ślub: Łukasz - Agnieszka

18.30

Rez.

Niedziela

30 VII 2017

7.30

W intencji Parafian

9.00

Rez.

10.30

Za + Krzysztofa Bandosza (4 roczn.)

12.00

Za + Helenę i Stanisława Korcz i zm. z rodziny

20.30

Za + Janinę, Ludwika i Jerzego Łopatka, Zygmunta Grześkowiaka