INTENCJE MSZALNE  22 II – 1 III 2020

 

Sobota

22 II 2020

 

17.00

 

 

18.30

Z okazji 18 ur. Kacpra z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu.

Za + Jerzego Adamczaka i zmarłych z rodziny Stefańskich.

Niedziela

23 II 2020

7.30

Za + Franciszka w rocznicę śmierci; Kazimierę, Agnieszkę i Stanisława Rogackich.

9.00

Za + Stanisława Góreckiego w rocznicę śmierci; Wandę, Jana Szczepańskich.

10.30

Za + Stefana w 13 r. śm.; Patrycję Wasiela oraz zmarłych z rodziny Wasielów i Maciejewskich.

12.00

Za Parafian. Chrzty: Franciszek, Ignacy, Bartosz.

18.00

Za + Zdzisława Szmanię.

Poniedziałek

24 II 2020

7.00

18.30

Za + Aleksandrę Pohl.

Za + Teresę i Tadeusza Kusików i + Bogdana Antoniewicza.

Wtorek

25 II 2020

7.00

18.30

Za + Wiesława Janickiego.

Za + Tadeusza Wojciechowskiego w 2 r. śm.

Środa

POPIELEC

26 II 2020

 

7.30

9.00

 

16.30

18.30

Za + Aleksandrę Pohl.

Za + Andrzeja Szajda w 7 r. śm.; zmarłych z rodziny Kozakówi Maków.

Za + Longina Jasnowskiego w 6 r. śm.

Za + Zdzisława Wolniewicza w 20 r. śm. i zmarłych z rodziny.

Czwartek

27 II 2020

7.00

 

18.30

Za zmarłych z rodziny Adamczyków i Baranowskich; + Michalinę i Mieczysława Pawlewskich; + Magdalenę Pawłowską.

Za + Janusza Sękowskiego w 11 r. śm. i zmarłych z rodziny.

Piątek

28 II 2020

7.00

18:30

wolna intencja

W 90 rocznicę urodzin Genowefy z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata.

Sobota

29 II 2020

7.00

18.30

wolna intencja

Za dusze zmarłych uczniów: + Wojciecha Rabczewskiego, Jacka Kowalewskiego, Andrzeja Jakubowskiego, Bogumiły Staszak, Szymona Puckiego, Szymona Zielińskiego, Anny Dzikowskiej, Grzegorza Stillera, Krzysztofa Zacharzewskiego, Renaty Dobersztajn, Krzysztofa Gburka, Rafała Hofta.

Niedziela

1 III 2020

7.30

Za + Mariannę, Annę, Edwarda Kicińskich; Wiktora, Janinę Gruzińskich; Adama Kuchnickiego, Ewę Green i zmarłych z rodziny.

9.00

Za + Sylwestra, Antoninę Kaźmierskich; Hertę, Paulinę Dubińskie.

10.30

Za + Marię Bankiewicz w 8 r. śm. i zmarłych z rodziny Bankiewiczów i Zandrowiczów.

12.00

Za Parafian i Dobrodziejów.

18.00

Za + Jana Wiśniewskiego i Wiesława Więckowskiego.